O Nas

O nas

MAMY INTERDYSCYPLINARNE WYKSZTAŁCENIE, PRACUJEMY Z RYNKIEM HISZPAŃSKIM, LATYNOAMERYKAŃSKIM I POLSKIM!

PROPONUJEMY CIEKAWE ROZWIĄZANIA BĘDĄCE MIESZANKĄ POLSKIEGO UMYSŁU I HISZPAŃSKIEGO SERDUCHA!

Stwórz z nami strategię z temperamentem!

Posiadamy pięcioletnie doświadczenie we współpracy online zarówno z firmami polskimi, hiszpańskimi czy hiszpańskojęzycznymi (m.in. z Kolumbii i Meksyku)

Świetnie czujemy się w marketingu online i budowaniu zaangażowanej społeczności, którą zamieniać będziesz na Klientów. Bardzo dobrze znamy mechanizmy opracowywania ścieżki klienta i pozyskiwania nowych leadów

Pracowaliśmy stacjonarnie na stanowiskach managerskich, zanim przenieśliśmy się do świata online

Pomagaliśmy zarówno innym firmom tworzyć ich biznesy online, jak i wprowadzać stacjonarne biznesy do świata Internetu

Kreatywnie pracujemy w Corelu i latamy Dronem

Posiadamy wiedzę teoretyczną, praktyczną a przede wszystkim merytoryczną, aby fajnie to wszystko ogarnąć

Prywatnie jesteśmy parą od 14 lat i przelewamy wszystkie pozytywne emocje dnia codziennego naszą pracę

Kochamy całą Hiszpanię, ale nasze serce skradła północna Asturia

Daj się porwać!

Cała historia z życiem cyfrowego nomady, biznesem online i współpracą zdalną rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy przeprowadziliśmy się do Barcelony, ale nadal chcieliśmy podtrzymywać współpracę z polską firmą. Chcąc realizować plany zawodowe nauczyliśmy się jak wygląda praca na odległość, jak rozliczać czas pracy i szacować swoją efektywność. Nauczyliśmy się samodyscypliny i samoorganizacji. Nie ukrywamy, że interdyscyplinarne wykształcenie tworzy świetną ku temu bazę. Studia filozoficzne nauczyły nas logicznie myśleć i pisać ciekawe teksty oraz tworzyć wartościowe dla odbiorców treści. Studia socjologiczne nauczyły nas współpracy z ludźmi, oceniania ich zamiarów oraz potrzeb. Studia magisterskie na Politechnice Łódzkiej z Zarządzania pokazały nam w praktyce jak tworzyć własną markę od A do Z, jak nią zarządzać, tworzyć marketing i zdobywać klientów. Wisienką na torcie naszej akademickiej kariery były studia w Hiszpanii, które prócz kompetencji merytorycznych z samego zakresu studiów, podniosły nasze kompetencje językowe, społeczne oraz biznesowe na płaszczyźnie współpracy z rynkiem hiszpańskim i idąc dalej hiszpańskojęzycznym. Tak rozpoczęła się nasza współpraca zdalna z różnymi firmami. Tworzyliśmy grafiki, sesje fotograficzne, identyfikacje wizualne, materiały marketingowe, szum w internecie i całe strategie marketingu online dla firm z branży spożywczych, tekstylnych, uzdatniania wody, energii odnawialnej, motoryzacji, fashion, beauty, expo oraz branży językowej i szkoleniowej.
Bardzo szybko zrozumieliśmy, że jest to coś, w czym czujemy się najlepiej i chcemy dorzucić swoją cegiełkę do #Cyfrowego Nomadyzmu i budowania #Silnej Marki Online dla naszych Klientów.

Skocz o krok dalej i podejmij wspólprace z Wirtualnym Managerem!

Marzena

Zajmuję się wizualną stroną projektów. Grafiką wektorową Corel®, Social mediami, strategią biznesu online i marketingiem.

Michal

Zajmuję się techniczną stroną projektów. Budowaniem i pozycjonowaniem stron, fotografią i pilotowanie drona.

Obserwuj nas na:

Share this Page