Kurs PPB

¡Hola! Cześć :)

Kurs Podróżując przez Biznes to kurs skierowany do wszystkich osób chcących pracować i podróżować jednocześnie. Kompletny pakiet szkoleń online wprowadzający do świata Cyfrowego Nomady i przeprowadzający przez wszystkie etapy stworzenia sobie możliwości pracy zdalnej, organizacji pracy własnej, motywacji i pozyskiwania klientów. Kursant wychodzi z gotowym workbookiem, który jest jego planem na biznes online, otrzymuje wsparcie merytoryczne oraz warsztaty grupowe online.

Zapisz się na listę oczekujących na kurs :)

Wolność, Radość, Słońce…, ogromna dawka wiedzy, dużo „mięsa”, mało lania wody! Warsztat inny, niż wszystkie…

Codziennie czytamy na grupach pytania odnośnie pracy zdalnej. Wiele z Was chciałoby walnąć wszystko i wyjechać.. gdzieś dalej, niż w Bieszczady :) Ale wiadomo, rachunki same się nie zapłacą i podróż też się sama nie sfinansuje. Trzeba na bieżąco zarabiać.

5 lat temu sami zrobiliśmy ten krok i chcielibyśmy na bazie swoich potknięć i doświadczeń stworzyć kompletny pakiet wiedzy i przeprowadzić innych krok po kroku przez ten wcale nie taki trudny proces. Opracowujemy właśnie skrypt szkoleń, kursów i sporej dawki praktyki…, więc jeśli czytając to zrobiło Ci się ciepło na serduchu i czujesz, że to coś dla Ciebie, zapisz się na naszą listę Podróżując Przez Biznes. Będziemy informować o nowych artykułach, warsztatach, materiałach i o całym kursie :)

A jeżeli masz jakieś szczególne pytania lub nurtujące kwestie (co Was blokuje, co jest najtrudniejsze? Sam pomysł na biznes? Papierologia (rejestracja, ubezpieczenia..zusy etc.), problem marketingu i klientów? A może Twoje obawy i blokada, to jeszcze coś innego?)

napisz do nas na: marzena@taktomedia.com

tak, tak… zapisuj się na powyższą listę, szczegóły niebawem, bo na razie toniemy w papierach pełnych pomysłów i strategii dla Was :)

¡Olé!

Share this Page