USŁUGI

Naszą główną usługą jest wsparcie managerskie online dla firm i projektów. W szczególności zajmujemy się kompleksowym Social Media Marketingiem. Opracowujemy strategie promocji i budowania wizerunku, tworzymy content również ten graficzny i fotograficzny :)

Jeżeli dopiero ruszasz z nowymi produktami albo markami, bądź dopadła Cie stagnacja i nie wiesz jak ruszyć z przytupem, oferujemy współpracę jako Virtualny Manager.

Dostępne są zarówno pojedyncze sesje konsultacyjne (pamiętaj, że sesje są prowadzone przez nas oboje :)), jak i współpracę długoterminową, opartą o odpowiedni pakiet.

Interesuje Cię strategia rozwoju w Social Mediach? Potrzebujesz osób do prowadzenia swoich Social Mediów? W dzisiejszych czasach Facebook, Instagram i LinkedIn to podstawa! Platformę społecznościową można przekształcić w źródło ruchu na Twojej stronie i realnych Klientów. Chcesz budować społeczność wokół swojej Marki? Napisz do nas :)

W ramach współpracy oferujemy analizę konkurencji, opracowanie strategii, content marketing i prowadzenie profili firmowych w Social Mediach. 

Budując strategię rozwoju i reklamy na Facebooku i innych portalach społecznościowych, niezwykle ważna jest spójna identyfikacja wizualna. Pomyśl, jak często widząc reklamę od razu wiesz do kogo ona należy, zanim jeszcze padnie nazwa Marki? Często, prawda? To niezwykle ważne, aby Twoi odbiorcy również wiedzieli, że to Ty do niech piszesz, to Twoje treści latają po Facebooku i to Twoje grafiki właśnie ktoś udostępnił na Instagramie, zanim jeszcze zobaczą źródło.

Spójna identyfikacja wizualna to sygnał dla Twoich Klientów i Partnerów, że mają do czynienia z profesjonalistą. 

Tak, możemy zrobić fajne fotki Twoich produktów zarówno w formie sesji produktowej, jak i stylizacji instagramowych czy postów na Facebooka. Jeśli masz coś, co można pstryknąć z nieba, to świetnie! Odpalimy naszego bączka i zrobimy fotki z drona. 

Wykonujemy nagrania video, fotki oraz zdjęcia i panoramy 360° z wykorzystaniem Drona. Obecnie fotografia i filmowanie z powietrza to bardzo popularny format reklamy. Sprawdza się szczególnie przy halach Expo, branży motoryzacyjnej czy turystycznej. My najczęściej współpracujemy z branżą nieruchomości. Kto nie chciałby zobaczyć swojego przyszłego domu czy mieszkania z lotu ptaka. Również wynajem wakacyjny świetnie się reklamuje za pomocą takiego materiału promocyjnego.

Share this Page